Ing. Pitková - daňový poradce, účetní, správce konkurzní podstaty

Kancelář daňového poradce Ing. Marie Pitkové, člena Komory daňových poradců České republiky, vznikla v roce 1994, okres Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina.
Daňový poradce Ing. Pitková předtím pracovala již několik let v oboru účetnictví a finančního poradenství ve společnosti Sběrné suroviny, a.s..

Majitelka firmy vlastní certifikát daňového poradce již od roku 1994 a je zapsána v seznamu Komory daňových poradců České republiky pod číslem osvědčení 913.

Ing. Marie Pitková je absolventkou Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze, fakulty podnikohospodářské. Kromě daňového poradenství se již dlouho věnuje také účetnictví (daňová evidence - dříve jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví), je držitelkou certifikátu QBU - bilanční účetní.

V roce 2000 získala osvědčení správce konkurzní podstaty, od té doby figuruje jako správce konkurzní podstaty u Krajského obchodního soudu v Brně. Kromě činnosti správce konkurzní podstaty je rovněž likvidátorem.

V současné době provozuje praxi ve Žďáře nad Sázavou, kde poskytuje účetní služby (vedení účetnictví, mzdové účetnictví, účetní poradenství, daňová evidence - dříve jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví), daňové a finanční poradenství několika desítkám firem (fyzické i právnické osoby, neziskové organizace, společenství vlastníků jednotek). Od roku 2001 působí jako jeden z odborníků v rámci odpovědního servisu společnosti VERLAG DASHÖFER, nakladatelství, s.r.o.. Při své práci klade důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi, preciznost a spokojenost zákazníka.

ing. Marie Pitková - daňový poradce, účetní, správce konkursní podstaty